Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

„O zdrowie dbamy, wiec surówki zajadamy”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Jak do tej pory tegoroczna aura nas nie rozpieszczała? Ciągnące się ponure dni i brak słońca dały nam się wszystkim we znaki. Uczniowie kl. IV i V postanowili wspomóc nasze organizmy dawką witamin, by lepiej funkcjonować i by uśmiech częściej gościł na naszych twarzach. Pod czujnym okiem nauczyciela przyrody przygotowali świeże surówki, które serwowali wszystkim uczniom oraz nauczycielom i pracownikom obsługi w szkolnej stołówce. Szczególnym powodzeniem cieszyła się surówka z marchewki z pomarańczami, jabłkami oraz płatkami migdałów. Prosimy o jeszcze! (V. M.)

  

Galeria Zdjęć