Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

„Odkrywamy talenty - sportowy sukces”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Drugie miejsce wywalczyła drużyna uczniów naszej szkoły w składzie: Łukasz Roszkiewicz, Krystian Jaślan, Mateusz Wasielewski, Michał Zaborowski, Patryk Paprocki, Mikołaj Staszek podczas poniedziałkowych Mistrzostw Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym. Chłopcy startowali w biegu na 60 m, rzucie piłeczką palantową, biegu na dystansie 1000 m oraz skoku w dal. W klasyfikacji indywidualnej Łukasz Roszkiewicz zajął pierwsze miejsce spośród wszystkich startujących w zawodach chłopców. Serdecznie gratulujemy. (V. M.)

  


Galeria Zdjęć