Saturday, 22.6.2024
Name days: Paulina / Sabina / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

„Przerwa na czytanie”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie  pt. „Przerwa na czytanie”. Wydarzenie odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. 20 października uczniowie klas I-VIII spędzali przerwy na czytaniu książek. Lektury pochodziły ze szkolnej biblioteki lub biblioteczek domowych. W akcję zaangażowało się 47 uczniów i tym samym pobiliśmy nasz zeszłoroczny rekord szkolny. Nasz wynik stanie częścią międzynarodowego rekordu. (U. Adrian)

Galeria Zdjęć