Czwartek, 28.9.2023
Name days: Bernardyna / Marek / Wacław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

„Sprzątanie świata”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Uczniowie naszej szkoły w dniu 20.09.2022 przystąpili do ogólnopolskiej  akcji „Sprzątanie świata- Polska”. Akcja  jest częścią międzynarodowego ruchu „Clean Up The World”, wywodzącego się z Australii. Uczestniczy w nim blisko 40 milionów wolontariuszy na całym świecie. W Polsce akcja odbywa się 29 raz. Szkoła Podstawowa w Kotowiecku uczestniczy w niej po raz kolejny. Uczniowie wraz z wychowawcami posprzątali Kotowiecki park i rów przy ulicy Kaliskiej oraz teren dookoła boisk szkolnych. Zebrane śmieci zostały przez uczniów odpowiednio posegregowane. (A.S.)

Galeria Zdjęć