Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

21 marca 2012 r.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Bieżący rok szkolny 2011/2012 propaguje pasje, toteż w naszej szkole zaroiło się od różnych przedsięwzięć sprzyjających rozwojowi uczniowskich zainteresowań. Głównym celem podejmowanych działań jest zapewnienie rozwoju każdego ucznia, odpowiedniego do potrzeb i możliwości. Każdy uczeń ma bowiem inne potrzeby rozwojowe, możliwości i pasje. Niezmiernie ważne jest rozbudzenie tych pasji oraz umiejętne ich rozwijanie.

W bieżącym roku szkolnym, z inicjatywy uczniów i rodziców, wzbogacona została oferta zajęć pozalekcyjnych. Organizowane zajęcia uczą zaangażowania, współpracy, wrażliwości, dostarczają uczniom możliwości poznawania i działania.

Pierwszy dzień wiosny był okazją do przeprowadzenia zajęć inspirowanych pasjami uczniów. Wszyscy chętni wykonali prace plastyczno-literackie przedstawiające ich zainteresowania i pasje. Oglądając wystawę można było zauważyć, że wśród naszych uczniów są osoby pasjonujące się sportem, filmem, informatyką, motoryzacją, rysunkiem, tańcem, śpiewem, wędkarstwem, fotografią, czytelnictwem, uprawą roślin ozdobnych, hodowlą zwierzątek oraz zbieracze różnorodnych gadżetów.

 

Galeria Zdjęć