Poniedziałek, 25.9.2023
Name days: Aurelia / Kamila / Franciszka
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Akcja czytelnicza „Książka na wakacjach”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Zapewne wielu z nas pakuje do walizki książkę, przewodnik czy jeszcze inny zadrukowany plik kartek na wakacyjny urlop, wreszcie może znaleźć czas, by nadrobić książkowe zalęgłości, usiąść pod gruszą i zanurzyć się w świat nie z tej ziemi. Zapraszam uczniów, absolwentów, rodziców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi… do udziału w akcji czytelniczej „Książka na wakacjach”. Akcja będzie polegała na wykonaniu pomysłowego zdjęcia naszej wakacyjnej książki. Liczy się kreatywność i dobra zabawa. Fotografie wraz z imieniem i nazwiskiem autora należy przesyłać na adres mailowy: urszula.adrian@vp.pl do 1 września 2023 r. Prace uczniów wezmą udział w konkursie fotograficznym – zostaną przyznane miejsca wraz z nagrodami. Ze wszystkich nadesłanych zdjęć powstanie szkolna galeria. Proszę o zwrócenie uwagi na jakość nadsyłanych fotografii (ostrość, kadrowanie). Przesłanie prac jest równoznaczne ze zgodą na publikację zdjęć na korytarzu szkolnym. Życzę miłego wypoczynku wakacyjnego zwłaszcza z ulubioną książką pod ręką i zachęcam do udziału w akcji. Pokażmy, że lubimy czytać w wolnym czasie! (U. Adrian)

Galeria Zdjęć