Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Apel podsumowujący I półrocze

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Koniec pierwszego półrocza jest doskonałą okazją do podsumowań. 10 lutego 2012 r. odbył się apel, podczas którego pani Dyrektor – Teresa Stachowiak wyróżniła uczniów, którzy w I półroczu uzyskali najwyższa średnią. Dyplomami nagrodzono osoby, które osiągnęły 100% frekwencję, a także laureatów szkolnych konkursów. Wyróżniono uczniów biorących udział w konkursach przedmiotowych: z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego oraz najlepszych czytelników.

Nagrodzonym gratulujemy, a wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów i wytrwałości w pracy.

Galeria Zdjęć