Piątek, 21.6.2024
Name days: Alicja / Alojzy / Marta
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Bal w przedszkolu dzisiaj…

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W poniedziałek 11 lutego 2013 w naszym przedszkolu odbył się bal przebierańców. Od samego rana czekaliśmy na przybycie:

„… zacnych królewiczów

 i pięknych księżniczek…

Batmanów, czarnoksiężników,                 

żabek, piesków, pasikoników,

myszek, dinozaurów skrzatów,

wróżek, smerfów i piratów….”

Nasi rodzice nie zawiedli i jak co roku przygotowali swoim pociechom pomysłowe stroje. Bal rozpoczął się wesołą paradą najpierw grupy starszaków, a potem maluszków. Wszyscy bawili się doskonale, skoczna, rytmiczna muzyka porywała do tańca.

  

  

  

Dzieci bardzo chętnie podejmowały zadania wplecione w scenariusz spotkania. Był więc taniec z czapką, bajkowy pociąg,  tańczące polecenia z kapelusza, a także taniec par powiązanych serpentyną czy taniec z balonami. Na każdego zmęczonego uczestnika balu czekał stół ze smakołykami i napojami. Chwilę oddechu można było też złapać przy bajkowych kolorowankach.

  

  

  

Humory dopisywały, a czas szybko płynął. Przebierańcom towarzyszyły niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia. Szkoda, że następny taki bal dopiero za rok. (B.S.)

Galeria Zdjęć