Piątek, 21.6.2024
Name days: Alicja / Alojzy / Marta
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Czy zajączek nie boi się śniegu?

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Niedługo Święta Wielkanocne a wraz z nimi oczekiwania na niespodzianki od zajączka.

Ale wiele wątpliwości budziła u przedszkolaków tegoroczna pogoda wiosną. Dzieci martwiły się czy zajączek z powodu śniegu odwiedzi przedszkole i zapełni ich koszyczki słodyczami.

27 marca już od samego rana było w przedszkolu wielkie poruszenie, gdyż zginęły koszyczki i podejrzenie padło właśnie na zajączka. Zostawił on, bowiem wiele śladów – jak to stwierdzili przedszkolni detektywi. Jednak żadnej wiadomości nie pozostawił dzieciom, więc po śladach zająca na śniegu doszliśmy aż do parku. Z powodu przenikającego zimna poszukiwania zaginionych koszyczków zostały przerwane. Ze smutnymi minami dzieci wracały już do przedszkola, gdy bardziej spostrzegawczy zauważyli koszyczki na parapetach okien przedszkola. Zaraz wrócił humor i ciekawość, co jest w koszyczku i czy wszystkie dzieci je odnajdą.

  

  

  

 


Wielkanocny zajączek nie zapomniał o nikim nawet o chorych przedszkolakach.


Dziękujemy zajączku.

A. H.

 

Galeria Zdjęć