Środa, 22.5.2024
Name days: Emil / Helena / Wiesław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Dzień Babci i Dziadka

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Nasi Dziadkowie są skarbnicą wiedzy i wspomnień dla swoich wnucząt. W podzięce za ich wielkie serca, w dniu 22 stycznia odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały swoich najbliższych. Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Młodzi artyści z wielkim przejęciem i zaangażowaniem zaprezentowali wiersze, piosenki oraz tańce, a także przestawienie pt. „Czerwony Kapturek”.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i gromkimi brawami podziękowali za występy.

Na koniec wszystkie wnuczęta zaśpiewały „Sto lat” i obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi na tę okazję laurkami. Atmosfera była uroczysta i pełna radości. (N. Matyjasik)

Galeria Zdjęć