Piątek, 15.10.2021
Name days: Jadwiga / Leonard / Teresa
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Dzień Chłopaka

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

„W kalendarzu wielka draka,
30 września - Dzień Chłopaka,
my dziś o Was pamiętamy
i życzenia wam składamy”.

W tym uroczystym dniu wszystkie grupy przedszkolne obchodziły Dzień Chłopca, jest to okazja do wyrażenia pozytywnych emocji, pozwala budować atmosferę życzliwości i czerpać radość ze wspólnej zabawy . W każdej grupie przedszkolnej dziewczynki odśpiewały uroczyste „Sto lat” i złożyły bohaterom dnia najserdeczniejsze życzenia. Oprócz życzeń nie zabrakło także wspólnych tańców, zabaw i konkursów. Zgodnie z tradycją chłopcy otrzymali drobne upominki. W grupie starszaków dziewczynki przygotowały dla chłopców korony, foto budkę oraz certyfikaty „Super Chłopaka”. W grupie maluszków dziewczynki przygotowały słodki poczęstunek oraz wręczyły każdemu dżentelmenowi krawat Super Chłopaka. Uśmiechom i oznakom sympatii nie było końca. Był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy. Wszystkim chłopcom składamy serdeczne życzenia. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu niespodzianki. (KK) 

Galeria Zdjęć