Saturday, 22.6.2024
Name days: Paulina / Sabina / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Dzień Chłopca w Przedszkolu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

29 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu szczególne święto czyli „Dzień Chłopaka”. Z okazji tego święta wszyscy nasi chłopcy zostali odznaczeni medalami i dyplomami "Super Chłopak" oraz otrzymali drobne upominki od koleżanek z grupy. W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki zaśpiewały chłopakom uroczyste „Sto lat”. Dzień upłynął nam na wspólnej zabawie i tańcach. Mamy nadzieję, że tym drobnym gestem sprawiłyśmy radość naszym chłopcom i z przyjemnością będziemy wspominać ten dzień. W obu grupach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. (N. Matyjasik) 

Galeria Zdjęć