Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Dzień Drzwi Otwartych w przedszkolu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Sobota 23 marca 2013r. była w naszej placówce Dniem Otwartych Drzwi, skierowanym do wszystkich przyszłych przedszkolaków i ich rodziców. Mieli oni okazję zobaczyć przedszkole, jego kolorowe, estetyczne sale, szatnię, łazienkę, a także spotkać się z nauczycielkami i obejrzeć prezentację multimedialną „Z życia przedszkola”.

  

Dzieci spędziły czas na zabawie, z pomocą nauczycielki wykonały też kwiatka z buźką i podpisem „Będę przedszkolakiem”. Natomiast rodzice mieli okazję na miejscu wypełnić kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola. 

  

Razem  oglądali wystawę dziecięcych prac. Dzieci otrzymały słodkie lizaki i kolorowanki z podziękowaniem za wizytę, a ich rodzice broszurkę zatytułowaną „Z moim pluszakiem jestem wesołym przedszkolakiem” zawierającą kilka cennych rad dla rodziców przyszłych przedszkolaków.

  

Pierwsze wrażenia były bardzo korzystne, maluszki wstępnie oswoiły się z nowym miejscem i wyraziły chęć uczęszczania do przedszkola.

A więc, do zobaczenia we wrześniu!  (B.S.)

Załącznik: 

Galeria Zdjęć