Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

DZIEŃ KROPKI

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

15 września obchodziliśmy w Naszym Przedszkolu  Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Najmłodsze dzieci oddziału przedszkolnego od samego rana cieszyły  się tym dniem! Wszystkie przedszkolaki w tym dniu były ubrane w „Kropeczki”, grały w gry edukacyjne „Wygibajtus”, „Mini mata do kodowania” i inne. Był też taniec do piosenek „Biedroneczki są w kropeczki”, konkursy i zabawy z balonami. Dzieci oglądały również bajkę „The Dot – Kropka”, a następnie rozmawialiśmy na temat tej bajeczki. Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część - prace plastyczne „Kropka” i „Biedronka” wykonane wyobraźnią naszych przedszkolaków. To był wspaniały dzień dla nas wszystkich! NM

Galeria Zdjęć