Czwartek, 30.6.2022
Name days: Arnold / Emilia / Lucyna
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

DZIEŃ MAMY I DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Maj to życie, maj to kwiatki

Maj to także Święto Matki,

Maj w uczucia jest bogaty,

Bo się zbliża Święto Taty.

31 maja w Naszym Przedszkolu panowało wielkie poruszenie. Dzień Mamy to dla przedszkolaków jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoje mamy. Dzieci zaprosiły gości na piękny występ. W ich repertuarze znalazły się wiersze i wzruszające piosenki, a dopełnieniem uroczystości były tańce w pięknych strojach. Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i rodzinnej atmosferze. Po zjedzeniu pysznych lodów i poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców dzieci wraz z Paniami i swoimi mamusiami przystąpiły do świętowania Dnia Dziecka, który odbył się na placu zabaw. Były konkursy, malowanie twarzy, a także tatuaże i czesanie - farbowanie włosów kolorowymi farbkami przez jedną z mam. Dzieci otrzymały medale oraz cukierki z okazji swojego święta. To był dzień pełen atrakcji i uśmiechu na twarzach przedszkolaków, ale także wzruszeń dla rodziców. NM

Galeria Zdjęć