Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Dzień Pluszowego Misia i Piżama Party

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniu 24.11.2023r. dzieci z Naszego Przedszkola uczestniczyły w wyjątkowym dniu  „Światowego pluszowego misia”. Każdy przedszkolak przyszedł do przedszkola ze swoim „Milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, duże, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie, wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaki były również ubrane w piżamy, bo też obchodziły „Piżama party” czekało na nich wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy z misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, prezentacje przedstawiające ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”, brały również udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zagadkach, wykonały prace plastyczne. „Dzień pluszowego misia” w Naszym Przedszkolu był pełen atrakcji i uśmiechu oraz świetniej zabawy. Dzieci otrzymały dyplomy, a także słodki upominek, były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ulubieńcami. (N. Matyjasik)

Galeria Zdjęć