Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Dzisiaj w szkole wielka draka - obchodzimy Dzień Ziemniaka.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 26 września, uczniowie z klas I-III wzięli udział, w pierwszej w tym roku szkolnym, imprezie integracyjnej zorganizowanej dla klas młodszych. Był to Dzień Ziemniaka, zapisany na stałe w tradycję naszej placówki. Dzieci poznały historię tego popularnego warzywa, dowiedziały się, jakie ma wartości odżywcze i jakie potrawy można z niego przyrządzić. W tym roku na naszych stołach królowały pyszne frytki.

W czasie konkursu plastycznego uczniowie wykazali się artystycznymi talentami wykonując ziemniaczane cudaki – ,,kartoflaki”.

(Ł.P.)


Galeria Zdjęć