Piątek, 21.6.2024
Name days: Alicja / Alojzy / Marta
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

GIGA Laurki dla Strażników Lasów

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Wolontariusze z naszej szkoły oraz przedszkolaki z grupy 5 i 6 latków przygotowali laurki dla leśników i strażaków w ramach ogólnopolskiej akcji GIGA Laurka dla Strażników Lasów. Akcja ma na celu edukowanie najmłodszych na temat ochrony lasów przed coraz częściej występującymi pożarami. Laurki są wyrazem wdzięczności dla leśników i strażaków, którzy chronią nasze lasy przed zniszczeniem. W tym roku do organizatorów akcji wpłynęło 31 250 prac z całej Polski, dzięki  czemu stworzono 6 GIGA laurek, a każda z nich składa się z 5184 prac. Wśród nich są laurki naszych uczniów i wychowanków. GIGA Laurkę z pracami naszych wolontariuszy i przedszkolaków przesłaliśmy do okolicznych placówek leśnictwa: Nadleśnictwa Taczanów i podległych mu leśnictw oraz Nadleśnictwa Kalisz. (U. Adrian) 

Galeria Zdjęć