Saturday, 22.6.2024
Name days: Paulina / Sabina / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Gminny Konkurs Nasz Wiosenny Ogródek

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W ramach edukacji ekologicznej przedszkolaki wzięły udział w konkursie „Nasz wiosenny ogródek” organizowanym przez Publiczne Przedszkole  Jarzębinka w Nowych Skalmierzycach. Celem konkursu było stworzenie żywych kącików przyrody na świeżym powietrzu lub w sali przedszkolnej. Na konkurs wysłaliśmy film, który opowiadał krok po kroku, jak powstaje nasz wiosenny ogródek. Nasze przedszkolaki zajęły III miejsce. Otrzymaliśmy dyplom oraz drzewko, które zasadziliśmy na terenie placówki. Dzięki codziennej obserwacji przedszkolaki mają  możliwość poznania cyklu rozwojowego roślin oraz rozwijają zainteresowania przyrodnicze i uczą się systematycznej pielęgnacji. (K. Pływaczyk)

Galeria Zdjęć