Środa, 3.4.2024
Name days: Ryszard / Renata / Jakub
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Gminny Konkurs Recytatorski

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniu 22.03.2024r.  odbył się Gminnym Konkursie Recytatorskim pt.,,Sport i ruch to ważna sprawa”  organizowany przez Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach. Celem konkursu było budzenie zainteresowania literaturą dziecięcą, kształtowanie umiejętności interpretowania oraz odbioru poezji, wspieranie uzdolnień i pomoc w rozwijaniu zainteresowań dzieci, zachęcanie dzieci do uprawiania różnych dziedzin sportu,uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Nasze Przedszkole reprezentowały cztery dziewczynki Zuzanna M., Helena M., Zofia K. oraz Amelia K. Dziewczynki zaprezentowały różnorodne wiersze, wykazując nie tylko umiejętności recytatorskie, ale także kreatywność i emocjonalne zaangażowanie. Miło jest nam poinformować, iż w kategorii 3-latków Zofia K. zajęła I miejsce, w kategorii  4-latków Amelia K. zajęła II miejsce.

Życzymy wszystkim naszym małym artystom dalszych sukcesów i mnóstwa radości z poezji! (K. Pływaczyk) 

   


Galeria Zdjęć