Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Gwiazdor w przedszkolu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

15 grudnia nasze przedszkole odwiedził gość, na którego z wielką niecierpliwością czekały wszystkie przedszkolaki - Gwiazdor. Wszyscy dobrze wiedzą, że Gwiazdor to bardzo miły i kochający dzieci staruszek, który obdarowuje prezentami. W czasie wizyt miał okazję porozmawiać z dziećmi, wysłuchał kolędy a nawet zatańczył świąteczny taniec. Wszystkie chętne przedszkolaki mogły zrobić sobie z Gwiazdorem pamiątkowe zdjęcie.

Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. (K. Pływaczyk)

Galeria Zdjęć