Czwartek, 20.6.2024
Name days: Bogna / Bożena / Rafał
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kreatywnym

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Po raz pierwszy odbył się Międzyszkolny Konkurs Kreatywny „Emocje w mojej przestrzeni” przeznaczony dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu gminy i miasta Nowe Skalmierzyce i okolic. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach. Konkurs miał na celu propagowanie świadomości przeżywanych emocji i pobudzanie kreatywnego myślenia w aspekcie rozpoznawania i nazywania emocji. Zadanie dla uczestników konkursu polegało na wykonaniu instalacji przestrzennej obrazującej wybraną emocję. Julia z kl. IV przedstawiła złość w postaci uosobionej chmury. Praca naszej uczennicy została oceniona najwyższej i tym samym Julia zajęła I miejsce w konkursie. Po uroczystym wręczeniu dyplomów przez dyrektora szkoły Małgorzatę Sulewską oraz rozdaniu nagród Julia wraz z wychowawczynią Urszulą Adrian wzięła udział w warsztatach na temat emocji, które poprowadziła pomysłodawczyni konkursu psycholog Aneta Powąska. Wszystkie prace biorące udział w konkursie tworzą wystawę w szkole organizatora. (U. Adrian)  

Galeria Zdjęć