Saturday, 22.6.2024
Name days: Paulina / Sabina / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Kartki świąteczne od szkolnego wolontariatu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Uczniowie naszej szkoły w ramach szkolnego wolontariatu wykonali własnoręcznie kartki świąteczne. Wraz z życzeniami bożonarodzeniowymi pocztówki zostały wysłane do instytucji i organizacji o charakterze charytatywnym, które wspiera nasza szkoła: Caritas Diecezji Kaliskiej, Fundacja „Serce Dla Serca” oraz do Domów Pomocy Społecznej w Ostrowie Wielkopolskim i Psarach, a także do Hani Wawrzyniak.  Chcemy dzielić się radością ze świąt Bożego Narodzenia zwłaszcza z najbardziej potrzebującymi i tymi, którzy pracują na ich rzecz. (U.Adrian)

Galeria Zdjęć