Środa, 22.5.2024
Name days: Emil / Helena / Wiesław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Kochana Babciu Kochany Dziadku …

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Babcia i Dziadek to najwspanialsza instytucja na świecie. To oni wprowadzają sens życia i spokój serc w rodzinach. Cierpliwi, życzliwi, pomocni, kochający, wspierający.  
Za ich ogromne serca, każdego roku 21 i 22 stycznia serdecznie dziękujemy, życząc długich lat życia w zdrowiu i blisko nas. W tym roku uczniowie klas I – III naszej szkoły zaprosili dziadków do ” studia Familiady” w celu obejrzenia programu z udziałem ich wnucząt. Śmiechu, dobrej muzyki i wzruszeń nie brakowało. Po części artystycznej, złożonych życzeniach i wręczeniu własnoręcznie zrobionych laurek, wnuczęta zaprosiły dziadków i babcie do wspólnego biesiadowania przy kawie, herbacie i ciasteczku. (M. Skowronek) 

Galeria Zdjęć