Piątek, 1.7.2022
Name days: Bogusław / Halina / Karolina
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Kolejna edycja projektu „Książka nie parzy!” zakończona

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Uczniowie klas V i VI po raz kolejny brali udział w edukacyjnym projekcie własnym „Książka nie parzy!”. Projekt został zrealizowany na lekcjach języka polskiego. Cel podjętych działań to zachęcenie do czytania książek. Zadaniem uczniów było przeczytanie wybranej przez siebie lektury. Przez tydzień uczniowie stawali się ekspertami od swojej książki. Klasy wykonały m.in. wywiady-słuchowiska z bohaterami lektur, wcielili się w role wybranych postaci literackich, napisali opowiadania twórcze i opatrzyli je ilustracjami oraz zaprojektowali reklamę przeczytanej książki. Mam nadzieję, że przygoda z czytaniem dla uczniów dopiero się rozpoczęła! (U.A.) 

Link do wywiadów

https://drive.google.com/drive/folders/1KSezJ0h37EzQnhrtu-2O1AElZOS7R5ZK?usp=sharing


Galeria Zdjęć