Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Konkurs plastyczny ,,Moja bezpieczna droga do szkoły”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Uczennice naszej szkoły- Klaudia Walczak i Kasia Jarantowska zostały laureatkami I etapu konkursu plastycznego zorganizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kaliszu, ODN w Kaliszu oraz SP nr 7 im. A. Mickiewicza w Kaliszu. Konkurs obejmował zasięgiem terytorium powiatów: kaliskiego, ostrowskiego, krotoszyńskiego, pleszewskiego, jarocińskiego, kępińskiego, ostrzeszowskiego i miasto Kalisz. Klaudia wzięła udział w II etapie konkursu, który odbył się dn. 10 grudnia w ODN w Kaliszu. (Ł. P.)


Galeria Zdjęć