Sunday, 24.9.2023
Name days: Maria / Gerard / Teodor
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Laboratoria Przyszłości - Kolejne nowości - długopisy 3D

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Długopisy 3D? Tak, tak, członkowie kółka informatycznego poznali nowe urządzenia, które szkoła nabyła w ramach programu "Laboratoria Przyszłości". To takie trochę jakby rysowania, pisanie, malowanie, ale przestrzenne. Dla wszystkich były to pierwsze próby i powstałe tak wytwory były trochę niedoskonałe, ale na pewno nabierzemy wprawy. Póki co powstały pierwsze jesienne listki, inicjały oraz wesołe buźki. Juz niebawem powstaną śnieżynki i swiąteczne dekoracje, wówczas, tez pochwalimy się naszymi pracami. (H. Maciałczyk)

Galeria Zdjęć