Wtorek, 29.11.2022
Name days: Błażej / Przemysł / Fryderyk
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W piątek 04 listopada 2022 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.‍ W tym dniu w naszym przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać królewny, księżniczki, pszczółki, kotki, pieski, Else, Anny, Spider-Mana,  ... aż nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dzieci obejrzały fragmenty bajek, rozpoznawały ich tytuły, nazywały postacie zarówno te książkowe jak i filmowe oraz przede wszystkim dobrze się bawiły. Przedszkolaki m.in. układały historyjki, odgrywały role i brały udział w licznych zabawach. Na zakończenie wykonane zostało pamiątkowe zdjęcie na ściance przygotowanej specjalnie na tę okazję. Ten dzień sprawił przedszkolakom wiele radości. (K.Kołodziejczyk) 

Galeria Zdjęć