Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Mikołajki w przedszkolu

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

06.12.2023 roku, przedszkolaki oraz uczniowie klas 1 -3 wybrali się na musical „Maja ratuje planetę” wystawiony przez aktorów Teatru Moich Marzeń z Chorzowa. Dzieci z zainteresowaniem oglądały przygody głównej bohaterki - Mai oraz jej zwierzęcych przyjaciół. Spektakl przybliżył dzieciom tematykę ekologii oraz uświadomił jak bardzo człowiek i jego ingerencja w środowisko naturalne jest niebezpieczne dla ludzi, zwierząt i całej planety. Poza tym wspaniała muzyka, kostiumy, scenografia, światła i gra aktorów sprawiły, że dzieci z przejęciem obserwowały musical. Zgodnie z tradycją  w tym dniu obchodziliśmy również w przedszkolu mikołajkowe święto. Po powrocie do przedszkola na dzieci czekała miła niespodzianka, którą Mikołaj zostawił pod choinką.

Dziękujemy kochany Mikołaju, że nie zapomniałeś o nas!

Galeria Zdjęć