Środa, 22.5.2024
Name days: Emil / Helena / Wiesław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Otwarcie nowych sal

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

14 października 2011 roku, w wyjątkowym Dniu Komisji Edukacji Narodowej, nastąpiło uroczyste otwarcie nowych sal przedszkolnych. Zaproszeni goście: Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce pani Bożena Budzik, sołtys Kotowiecka  pan Jan Korzeniewski, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kotowiecku pani Teresa Stachowiak i przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola pani Ewa Biegańska dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi.
Tuż za drzwiami wejściowymi gości powitała delegacja przedszkolaków. Dzieci wręczyły samodzielnie wykonane, kolorowe kwiatki i zaprosiły do odwiedzenia przedszkola.
Grupa starszaków wzięła udział w uroczystym ślubowaniu uczniów klasy pierwszej. Z dużym zainteresowaniem dzieci obserwowały program artystyczny i przebieg przyjmowania „pierwszaków” w poczet społeczności szkolnej.
Przedszkolacy złożyli życzenia swoim starszym kolegom i wręczyli przygotowane upominki.
Na koniec był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców pierwszoklasistów.

„Urośliście, zmądrzeliście

 i wiecie to sami,

przyszła pora byście byli

dobrymi uczniami.”

Galeria Zdjęć