Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Pasowanie na przedszkolaka

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 20 listopada 2012 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Był to dzień szczególny dla najmłodszych dzieci i ich  rodziców. Swoim pierwszym publicznym występem maluszki udowodniły, że są już prawdziwymi przedszkolakami.

 

 

 

Złożyły uroczyste przyrzeczenie, po którym dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, pani Teresa Stachowiak dokonała pasowania.

 

 

Ślubowanie złożyli też rodzice, obiecując traktować swoje dziecko jako unikalny dar, słuchać o czym mówi i zawsze z nim rozmawiać, doceniać jego starania, cieszyć się jego dzieciństwem. Na twarzach rodziców malowały się   radość, duma i wzruszenie.

Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom oraz drobne upominki od Rady Rodziców.

 

Z życzeniami i prezentami przybyła też grupa starszaków.

 

Na zakończenie zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.  (B.S.)


Galeria Zdjęć