Czwartek, 1.12.2022
Name days: Blanka / Edmund / Natalia
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Pasowanie na przedszkolaka

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

20 listopada 2022 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość pasowania na przedszkolaka. Mali artyści zaprezentowali przygotowane z dużą starannością wiersze, piosenki oraz tańce. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pan Dyrektor Piotr Stencel przyjął dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Wszystkie przedszkolaki z grupy maluszków otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Rada Rodziców zakupiła również dla dzieci gry edukacyjne i puzzle, a  słodki poczęstunek, był dla wszystkich gości. Gratulujemy naszym wspaniałym przedszkolakom! (N. Matyjasik)


Galeria Zdjęć