Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Pasowanie na Przedszkolaka

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która odbyła się w Przedszkolu w Kotowiecku 15 listopada. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Mali artyści z grupy maluszków zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce i wierszyki. Dla większości był to pierwszy bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcia ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Pana Dyrektora Piotra Stencla. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Po pasowaniu dzieci otrzymały upominki i dyplomy, a rodzice zorganizowali kawę i poczęstunek dla wszystkich. (N. Matyjasik)

Galeria Zdjęć