Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Pierwsze dni nowych przedszkolaków

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Skończyły się wakacje.  Dzieci wypoczęte, z radością  wróciły do przedszkolnych sal. Dużą grupę stanowią te, które po raz pierwszy przekroczyły próg naszej placówki. Dzielnie wdrażają się w przedszkolne życie, poznają pomieszczenia, zabawki i imiona swoich nowych kolegów. Uczą się rozpoznawać swoje miejsce w szatni, przy stoliku i na półce. Stopniowo włączają się do zabaw i zajęć organizowanych przez nauczycielkę. Korzystają    z ostatnich promieni słonecznych i  codziennie odwiedzają plac zabaw.  Znają zasady bezpiecznego zachowania i uczą się  ich przestrzegać.

Dzieciom życzymy miłych, radosnych chwil, chcemy, by poczuły się jak w domu, rozwijały się w życzliwej, ciepłej atmosferze, pełnej akceptacji i zaufania. Rodziców zapraszamy do aktywnego udziału w życiu naszego przedszkola. (B.S.)

Galeria Zdjęć