Poniedziałek, 27.9.2021
Name days: Damian / Wincenty
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Pożegnanie przedszkola

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W środę, 23.czerwca, odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez najstarszych przedszkolaków, w której, obok pani dyrektor i nauczycieli, uczestniczyli rodzice dzieci kończących edukację przedszkolną. Z tej okazji starszaki przygotowały program artystyczny: śpiewały, tańczyły i  recytowały wierszyki wspominając chwile tutaj spędzone. Zastanawiały się też, jak to będzie w szkole i wyraziły radość z nadchodzących wakacji. Młodsze przedszkolaki pożegnały starszych kolegów dedykując im wakacyjne przedstawienie i życząc sukcesów w szkole. Po zakończeniu występów pani dyrektor Teresa Stachowiak wręczyła absolwentom  dyplomy ukończenia przedszkola, a Rada Rodziców ufundowane wyprawki szkolne. Dzieci otrzymały również z rąk wychowawczyni pani Bogumiły Stodolnej pamiątkowe albumy zatytułowane: „Minął przedszkolny okres wesoły…”. Nie zabrakło podziękowań kierowanych do rodziców aktywnie wspierających przedszkolne inicjatywy oraz do nauczycieli za trud włożony w dziecięcą edukację i wychowanie. Była to wyjątkowa uroczystość w życiu każdego młodego człowieka  żegnającego przedszkole, a także moment pełen wzruszeń dla ich rodziców. Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy słonecznych wakacji i efektywnego wypoczynku, a naszym absolwentom udanego startu szkolnego! (B.S.) 

Galeria Zdjęć