Poniedziałek, 25.9.2023
Name days: Aurelia / Kamila / Franciszka
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Podsumowanie akcji „Książka na wakacjach”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W ramach akcji „Książka na wakacjach” uczniowie i nauczyciele nadesłali 50 zdjęć. Książki były fotografowane w niezwykłych miejscach, ciekawych ujęciach, a co najważniejsze towarzyszyły nam podczas wakacji. Spośród prac uczniów wyłoniono trzech laureatów konkursu fotograficznego (Miłosz Gmerek kl. IV, Maja Kapitaniak, kl. V, Gabriela Oleszek kl. VII), ale wszystkie uczniowskie zdjęcia zostały nagrodzone. Nagrody i upominki zostały ufundowane przez Radę Rodziców szkoły, a cała społeczność szkolna została wyposażona we własnoręcznie wykonane zakładki do książek. Mamy nadzieję, że udało się udowodnić, że czytanie jest ważne i nie musi być szkolnym przymusem, ale przyjemnością czasu wolnego. Wystawę fotografii można oglądać w korytarzu szkolnym. (U.A.)

Galeria Zdjęć