Czwartek, 28.9.2023
Name days: Bernardyna / Marek / Wacław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Podsumowanie akcji "Nakrętka dla Hani"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Koniec roku to czas na podsumowania różnych działań w naszej placówce, także tych chrytatywnych, Już od kilku lat prowadzimy zbiórkę nakrętek, dzięki której wspomagamy Hanię Wawrzyniak. Z roku na rok w akcji bierze coraz więcej uczniów, przedszkolaków jak i pracowników Zespołu. W tym roku postanowiliśmy naszą akcję przedstawić w liczbach. W ciągu całego roku w zbiórkę włączyło się 51 osób, które zebrało 158,2 kg platikowych nakrętek. Nakrętki były sukcesywnie przekazywane rodzicom Hani, którzy zbierają w ten sposób fundusze m.in. na nowe protezy oraz rehabilitację córki. Jeszcze raz chciałabym podziękowac wszsykim zaangażowanym. Naszą akcję będziemy kontynuwać w kolejnym roku, więc zachęcam, mimo wakacji, do zbierania w każdym miejscu. (H. Maciałczyk)

Galeria Zdjęć