Czwartek, 27.6.2024
Name days: Maryla / Cyryl / Władysław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Podsumowanie akcji "Nakrętka dla Hani"

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Koniec roku to czas na podsumowania różnych działań w naszej placówce, także tych chrytatywnych, Już od kilku lat prowadzimy zbiórkę nakrętek, dzięki której wspomagamy Hanię Wawrzyniak. W ciągu całego roku w zbiórkę włączyli się uczniowie, przedszkolaki oraz pracownicy zespołu, którzy zebrali 71,8 kg platikowych nakrętek. Nakrętki były sukcesywnie przekazywane rodzicom Hani, którzy zbierają w ten sposób fundusze m.in. na nowe protezy oraz rehabilitację córki. Jeszcze raz chciałabym podziękowac wszstkim zaangażowanym. Naszą akcję będziemy kontynuwać w kolejnym roku, więc zachęcam, mimo wakacji, do zbierania w każdym miejscu. (H. Maciałczyk)

Galeria Zdjęć