Wtorek, 2.4.2024
Name days: Franciszek / Malwina / Władysław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Powitanie wiosny na sportowo

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

21 marca 2024 r. uczniowie w naszej szkole przywitali wiosnę na zielono oraz z założonymi kolorowymi skarpetkami, jako znak solidarności i wsparcia dla osób z zespołem Downa którzy w ten dzień mają swoje święto. W ramach integracji oraz propagowania aktywności fizycznej odbyły się również drużynowe zawody sportowe dla całej szkoły dzięki czemu uczniowie mogli porywalizować między sobą oczywiście wszystko w duchu fair play. Wielkie podziękowania dla rady rodziców która osłodziła dzień uczniom donatami i muffinami. (M. Kasprzak)

Galeria Zdjęć