Poniedziałek, 25.9.2023
Name days: Aurelia / Kamila / Franciszka
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Projekt wychowawczy „Nietypowe Święta Klasowe”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Uczniowie klas I-VIII wzięli udział w trzeciej edycji autorskiego projektu wychowawczego „Nietypowe Święta Klasowe” p. Urszuli Adrian. Projekt miał na celu rozwijanie inicjatywności poprzez zabawę, kształtowanie odpowiedzialności za podjęte działania, a także budowanie dobrych relacji w zespole klasowym. Uczniowie na początku roku szkolnego przygotowali kalendarz nietypowych świąt klasowych i wybrali lub uszyli maskotkę, która klasie towarzyszyła przez cały rok. Każda z klas wykazała się kreatywnością w przygotowaniu klasowych obrzędów i oczywiście współpracą, aby świętowanie było jak najbardziej wspólne. W klasowych kalendarzach znalazły się takie święta jak: Dzień Wspólnego Śniadania, Dzień Dyni, Dzień Śmiesznego Nakrycia Głowy, Dzień Piernika, Dzień Konstruowania, Dzień Pizzy, Dzień Sałatki Owocowej, Dzień Ubierania Klasy w Barwy Jesieni, Dzień Zdrowego Odżywiania, Dzień Rowerów, Dzień Filmowy, Dzień Komplementów, Dzień Szałowego Przebrania, Dzień Ogródka Klasowego, Dzień Podchodów, Cały Dzień na Dworze, Dzień Muffina, Dzień Gier Planszowych, Dzień Kanapki, Dzień Pupila, Dzień Rekordów, Dzień Pozytywnego Myślenia, Dzień Szalonych Fryzur, Dzień Bezpieczeństwa, Dzień Wspomnień. (U.A.)

Galeria Zdjęć