Piątek, 15.10.2021
Name days: Jadwiga / Leonard / Teresa
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Przepis na sałatkę

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Grupa starszaków odliczała czas, kiedy wraz ze swoją Panią przygotują pyszną owocową sałatkę w przedszkolu. W piątek 24 września, każdy przyniósł kolorowy fartuszek, deseczkę i nożyk. Wszyscy zabrali się ochoczo do pracy na widok tak smakowitych owoców. Dzieci samodzielnie kroiły i przyrządzały sałatkę witaminową przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem. Ten dzień, dał przedszkolakom wiele satysfakcji, jednocześnie uświadamiając, jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Sałatka udała się, wyszła wspaniale! Dzieci również w tym dniu malowały farbami owocowe rysunki i odgadywały zagadki związane z tym tematem.  (N.M.)

Galeria Zdjęć