Piątek, 21.6.2024
Name days: Alicja / Alojzy / Marta
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Ostrowskiego dla naszej uczennicy

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Miło nam poinformować, że Gabriela – uczennica klasy VII zajęła I miejsce w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Powiat bliski memu sercu” o puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Ostrowskiego w kategorii szkół podstawowych. Gabrysia wykonała cykl trzech zdjęć przedstawiających zabytkowy pałac i park w Kotowiecku. Nasza uczennica odebrała puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Ostrowskiego z rąk Przewodniczącej Rady Powiatu pani Marii Tomaszewskiej podczas Festynu Rodzinnego w Parku Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Niezmiernie cieszy nas fakt, że jury konkursowe zwróciło uwagę na walory artystyczne fotografii Gabrysi, ale także nasz region, który znajduje się na obrzeżach powiatu ostrowskiego. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Konferencji św. Wincentego a Paulo w Ostrowie Wielkopolskim. (U. Adrian)

Galeria Zdjęć