Środa, 22.5.2024
Name days: Emil / Helena / Wiesław
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Region, w którym mieszkasz - Las

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

26 września w barwach złocistej jesieni w siedzibie Nadleśnictwa Antonin odbyło się  podsumowanie IX edycji  Konkursu Powiatowego „Region, w którym mieszkasz – Las

Organizatorami  konkursu  byli: Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie Wielkopolskim, Nadleśnictwo Antonin oraz Referat Ochrony Środowiska przy Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Spotkanie uświetnili  honorowi goście w osobach  Prezydenta Miasta Ostrowa - Jarosława Urbaniaka, Wiceprezydenta- Stanisława Krakowskiego, Naczelnika Referatu Ochrony Środowiska - Ewy Kasperek, Nadleśniczego - Stanisława Janeczkowskiego, Pani Dyrektor Szkoły nr 5 - Doroty Cieśli.   Głównym celem konkursu było uświadomienie roli lasu w życiu człowieka, podkreślenie jego piękna i niepowtarzalności.

 

Galeria Zdjęć