Piątek, 21.6.2024
Name days: Alicja / Alojzy / Marta
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Rozstrzygnięcie konkursu „Biblioteczna Pocztówka”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Uczniowie i przedszkolaki z naszej placówki wzięli udział w gminnym konkursie plastycznym „Biblioteczna Pocztówka”. Konkurs został zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Nowych Skalmierzycach. Zadanie konkursowe polegało na własnoręcznym wykonaniu pocztówki z motywem biblioteki w Nowych Skalmierzycach. Kartkę należało także opatrzyć pozdrowieniami i poprawnie ją zaadresować, gdyż praca miała dotrzeć do biblioteki drogą pocztową. Spośród licznie nadesłanych prac wyłoniono zwycięskie pocztówki (bez wyróżniania kategorii wiekowych). Oto nasi laureaci: I miejsce – Marcjanna kl. VIII, II miejsce – Maja K. kl. V, III miejsce – Gabriela kl. VII, III miejsce - Julia kl. IV, III miejsce -  Zosia z grupy maluszków, wyróżnienie – Franek z grupy maluszków. Dla zwycięzców przewidziano nagrody i dyplomy. Gratulujemy! (U. Adrian)

Galeria Zdjęć