Saturday, 22.6.2024
Name days: Paulina / Sabina / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Spotkanie Świąteczne w grupie Maluszków

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. Dnia 20 grudnia 2022r. dzieci z grupy Maluszków w Przedszkolu w Kotowiecku  zaprezentowały Świąteczne Przedstawienie  dla Pana Dyrektora Piotra Stencla i swoich rodziców. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, w eleganckich strojach prezentowali się doskonale. Nasi artyści śpiewali świąteczne piosenki i kolędy, wykonywali układy taneczno-ruchowe. Na koniec dzieci kolędowały wspólnie z rodzicami i Naszym specjalnym gościem Mikołajem, który wręczył dzieciom na koniec upominki. Zaproszonym rodzicom dzieci podarowały kolorowe kartki świąteczne z życzeniami i zaproszono wszystkich na wspólny poczęstunek i zdobienie bombek. Był to wyjątkowy dzień, który pozwolił wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.  (N. Matyjasik)

Galeria Zdjęć