Saturday, 22.6.2024
Name days: Paulina / Sabina / Tomasz
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Spotkanie z Panią Pielęgniarką

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 19.10.2023r. z wizytą do przedszkola przybyła Pani Beata Zielińska, która pracuje jako pielęgniarka. Podczas spotkania przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie pielęgniarki,  a przede wszystkim wzbogacić  i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie. Pani pielęgniarka przypomniała dzieciom, jak należy ubierać się odpowiednio do pogody, jak właściwie się odżywiać i jak zachować zasady higieny i zdrowego stylu życia . Dzieci, udzielając odpowiedzi na pytania gościa, wykazały się bardzo dużą wiedzą na temat zdrowia i czystości. Wizyta pani pielęgniarki zakończyła się umyciem ząbków oraz pamiątkowym zdjęciem, a dzieci wręczyły piękny dyplom z podziękowaniem. (N. Matyjasik)

Galeria Zdjęć