Piątek, 15.10.2021
Name days: Jadwiga / Leonard / Teresa
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

16 września dzieci miały przyjemność gościć w przedszkolu Panią pielęgniarkę opowiedziała przedszkolakom na czym polega jej praca. Pokazała jak należy myć ręce i szczotkować zęby oraz przypomniała o konieczności przestrzegania zasad codziennej higieny. Pani pielęgniarka zwróciła również uwagę na zdrowie dzieci oraz jak ważne jest prawidłowe odżywianie, dlaczego trzeba jeść owoce i warzywa, a także jak należy się ubierać jesienną porą. Pani zaprezentowała również jak prawidłowo szczotkować zęby, a następnie każde dziecko pokazało jak myje ząbki.

Wizyta naszego gościa zakończyła się pamiątkowym zdjęciem ze szczoteczkami i  książeczkami. Dzieci wręczyły Pani Pielęgniarce laurkę w ramach podziękowania za cenne informacje i poświęcony czas.( K.K. i N.M. )

Galeria Zdjęć