Środa, 6.12.2023
Name days: Angeliki / Honorata / Mikołaj
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Stypendia i nagrody Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Pod koniec października odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów i nagród Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce. Uroczystość miała miejsce w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach. Burmistrz gminy i miasta Nowe Skalmierzyce Jerzy Łukasz Walczak wręczył stypendia naukowe i artystyczne uczniom z gminnych placówek oświatowych. Stypendia naukowe z naszej szkoły otrzymali: Lena Kołaczek, Bartosz Marciniak, Gabriela Oleszek, Lena Szczepaniak. Burmistrz skierował słowa uznania do stypendystów: „Tylko rzetelna praca i wytrwałość w dążeniu do celu prowadzą człowieka do sukcesu – a ten dzisiejszy bez wątpienia jest udziałem podopiecznych naszych szkół. Z serca Wam, moi drodzy, gratuluję!”. Burmistrz wyróżnił także dyrektorów szkół i nauczycieli: „Wyrazy uznania kieruję również ku gronu pedagogicznemu”. Nagrody Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce otrzymali: dyrektor Piotr Stencel i polonistka Urszula Adrian. Gratulujemy, życzymy dalszych osiągnięć i czekamy na kolejnych stypendystów! (U. Adrian)

Galeria Zdjęć