Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla przedszkolaków, pod hasłem „Zdrowe odżywianie w literaturze polskiej”.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

23 kwietnia w Ociążu odbył się konkurs dla przedszkolaków o tematyce zdrowego żywienia. W konkursie tym wzięła udział Ola Szczepaniak wraz z Martą Spaleniak - która wcieliła się w rolę krówki. Dziewczynki przedstawiły wiersz Haliny Szayerowej „Tylko nic nie mówcie krowie”. Konkurencja była bardzo wysoka, gdyż do Ociąża przyjechali przedstawiciele wszystkich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z całej gminy.

  

  

Dzień ten okazał się wyjątkowy dla naszego przedszkola, gdyż dziewczynki zajęły III miejsce w kategorii dzieci starszych 5, 6 – letnich. Dla nich było to ogromne wyróżnienie a dla mam i nauczyciela – powód do dumy i radości.

Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominek książkowy. (A.H.)

GRATULUJEMY!     

        

Galeria Zdjęć