Saturday, 25.9.2021
Name days: Aurelia / Kamila / Franciszka
Idź do strony głównej Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Korczaka w Kotowiecku

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

1 września uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny. Wszystkich nas cieszy fakt, że mogliśmy spotkać w murach naszej szkoły z nadzieją nauki stacjonarnej. Podczas uroczystego rozpoczęcia roku głos zabrała pani Dyrektor Teresa Stachowiak. Uczniowie przypomnieli najważniejsze wydarzenia II Wojny Światowej. Następnie zebrani minutą ciszy uczcili pamięć poległych. Uczniowie pod kierunkiem p. Sylwii Kowalczyk i p. Joanny Olejniczak tańcem i śpiewem pożegnali wakacje i przywitali szkołę. Wszystkim życzymy sukcesów i osiągania zamierzonych celów w nowym roku szkolnym! (U.A.)

Galeria Zdjęć